ENG GER ITA

Proč k nám

Protože:

Nám záleží na dobrém jméně a na Vaší spokojenosti.

Náš klub je vhodný i pro podnikatele, kteří jsou zvyklí na určité standarty a jsou otrávení neprofesionálním přístupem ostatních klubů.

Snažíme se pro Vás i pro všechny nesmělé vytvořit příjemné a zároveň diskrétní prostředí, takže se nikdo nemusí bát toho, že by se u nás jen minutu cítil nějak nepříjemně.

Protože náš klub je jedinečný svým přístupem. Nebereme to jako ostatní s heslem: "zaplat, udělej se a vypadni", nenabízíme nepřeberné množství služeb, které si u dívky objednáte, přijdete, automaticky je dostanete a "nashle". My nabízíme radost ze vzrušení, napětí, dobývání dívčích srdcí a samozřejmě i dobývání toho pro muže nejcenějšího co dívky (po pannenství:) mají. to však neznamená, že naše dívky nejsou takové, jaké by dívky v klubu měly být, právě naopak. Myslíme si, že toto je hlavní důvod proč k nám máte přijít.

Ani nejstydlivější muži se nemusí obávat k nám přijít, jelikož u nás se na Vás dívky nevrhnou jako supi, jak je to často obvyklé jinde, nýbrž se Vám věnují naše sympatické barmanky, nebo si můžete prostě jednoduše vybrat sami, případně si jen dát drink a poklábosit. :)

Nabízíme nepřeberné množství služeb navíc (jako dovoz zdarma atd.) nebo slev, je toho hodně, avšak stačí si projít tyto stránky a uvidíte, že využít našich služeb se Vám prostě vyplatí nejvíce.

Níže jeden z příspěvků na našem foru:"Děkuji tímto za perfektní noc kterou jsem ve vašem klubu dnes strávil. Návštěvu klubu každému vřele doporučuji, protože s tak vstřícným a milým chováním obsluhy i dívek jsem se ještě nikdy nikde nesetkal. O kvalitě služby na pokoji ani nemluvě, hodinu a půl jsem strávil ve společnosti Žanety a Jany a bylo to jedním slovem fantastické"

Det Cord [2007-02-26 11:38:54] WHat an amazing weekend in Prague, and made all the more so by your beautiful girls. The club is relaxed and nice to just have a drink in. And the pick up service was a godsend!! even took us back to the airport on the day we left, sercice and girls is first class :)

Patrick [2008-03-27 09:42:24] To the crew in AAA club. Thanks for 3 good night in your club last weekend. We were really treated nice by the lady behind the Bar. Also the girls were very nice and not aggresive like in other clubs. I can really recomend this club to everybody:)Patrick (From Denmark).P.S. See you all very soon........


© 2006 AAA Club | +420 775 077 775, +420 257 326 958 | info@aaa-club.net

optimalizace PageRank.cz